KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 16144321
nr 1614 4321
Färgetsningar
2 st, bland annat Jean Skoglund, "Djurgården & Insjömotiv". Bildmått: 30x43 cm, yttermått inklusive ram: 54x68 cm. Signerad
Utrop:
300 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:25:54
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor